O nas


landscape of silhouettes of skyscrapers in the city. toning image. Focus on the tops of skyscrapers

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o. o. świadczy usługi od 1990 r. Swoją działalność rozpoczynaliśmy jako jedno z pierwszych biur tego typu w Polsce. Oferowane przez nas usługi obejmują pomoc prawną, usługę księgową, doradztwo podatkowe, doradztwa finansowego, wsparcie w zakresie dotacji UE, jak i ich rozliczenia, zapewniamy również obsługę w zakresie kadr, płac i ZUS.

 
Co nas wyróżnia:
 

  • profesjonalne podejście do potrzeb klienta na zasadzie partnerstwa
  • konkurencyjna oferta handlowa
  • wiedza i doświadczenie
  • profesjonalizm, elastyczność i szybkość w działaniu
  • bezpieczeństwo i poufność danych

Nasz Zespół

W dzisiejszych czasach potrzeby nowocześnie zarządzanej firmy może zapewnić wyłącznie dysponowanie rozbudowanym zapleczem specjalistów. Współpraca z nami gwarantuje dostęp do  szerokiego grona konsultantów – doradców podatkowych, prawników, księgowych i specjalistów, którzy do swojego zawodu podchodzą z pasją. Każda z zatrudnionych w naszej firmie osób, zajmująca się bezpośrednią obsługą klienta, posiada uprawnienia doradcy podatkowego bądź wpis na listę Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasi specjaliści dysponują bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji wielu skomplikowanych projektów, a także wiedzą w zakresie szczegółowych problemów, z którymi borykają się przedsiębiorcy. Wiedząc, jak trudne dla Klienta może być przedstawianie informacji firmowych objętych klauzulą poufności (finanse firmy, strategiczne rozwiązania, planowane przedsięwzięcia) pracownicy naszej kancelarii są osobami zaufanymi i dyskretnymi, odpowiednio dobranymi w procesie rekrutacji pod kątem charakteru wykonywanej pracy. Zobowiązani są również do zachowania tajemnicy zawodowej – regulaminowo i kodeksami etycznymi.

Happy smiling business team in office

Pracują u nas ludzie zdolni, kreatywni, dla których wykonywany zwód jest pasją – specjaliści w swoich dziedzinach – doświadczeni doradcy podatkowi, księgowi, spec. ds. kadr, płac i ZUS.
Jesteśmy również otwarci na młodych i ambitnych, pasjonujących się tematyką podatkową, rachunkowością, którzy pragną zdobyć doświadczenie zawodowe.